0312 334 34 25 | 0537 295 74 57

İş Yeri ve Ofis Taşıma

Ankara içi veya şehirler arası iş yeri ve ofis taşıma hizmetimizi konusunda deneyimli kadromuz ile profesyonel bir şekilde organize ederek sizlere kısa sürede bir taşınma sağlıyoruz. Ofis taşıma işlemleri büyük özen ve tecrübe gerektiren bir iştir ve nakliye konusunda kaliteli hizmetleri ile ön plana çıkan firmamız, mümkün olan en kısa sürede güvenli bir taşıma çalışması gerçekleştirmektedir.

Ofisinizde bulunan her türlü eşya ve malzemenin dikkatli bir şeklide ambalajlamasını yapan elemanlarımız, bu sayede sorunsuz bir nakliyat hizmeti yerine getirmektedir.

İşyerinizde mevcut büyük eşyalar marangozluk konusunda deneyimli kadromuz tarafından dikkatle demonte edilerek her bir parçanın ambalajlaması yapılır. Elektrikli ve elektronik eşyalarınız hasar görmeyecek biçimde en kaliteli şeklide uygun ambalaj malzemeleri ile paketlenerek emniyeti alınır.

Ofis ve işyeri taşıma hizmetlerimizde de asansörlü nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ankara şehir içi veya Ankara dışına ofis taşıma hizmetlerimiz ve sağladğımız avantajlar hakkında bilgi alak için lütfen firmamız ile irtibat kurunuz.